a

Seçimde görevli memurların ücreti Halkbank’tan nasıl çekilir?

14 Mayıs ve 28 Mayıs olmak üzere iki kez sandık başına gittik. Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanı belirlendi. İlçe Seçim Kurullarınca seçimde görevli memurların ücretleri hesaplara yatırılmaya başlandı.

14 Mayıs ve 28 Mayıs olmak üzere iki kez sandık başına gittik. Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanı belirlendi. İlçe Seçim Kurullarınca seçimde görevli memurların ücretleri hesaplara yatırılmaya başlandı. İşte Seçimde görevli memurların ücreti Halkbank’tan nasıl çekilir? sorusunun yanıtı yazımızda.

Yatırılan seçim ücretleri nasıl çekilecek?

Seçim ücretleri Halkbank üzerinden çekilecektir. Ödeme Halkbank’a ulaştığında cep telefonunuza ödeme bilgileri ile birlikte referans numarası ve ne zaman çekileceğine ilişkin bilgiler bulunmaktadır.

Ödemeyi Halkbank ATM’leri üzerinden bankanın size SMS olarak göndermiş olduğu referans kodunu kullanarak çekebileceksiniz. Yapmanız gereken işlem basittir.

Kartsız İşlemler – TC Kimlik No ve sizden istenen referans kodunu kullanarak bankanın size gönderdiği SMS’teki tarihler arasında ücretinizi çekebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Memur-Sen heyeti TBMM Başkanı ile görüştü

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.