a
  • Kamusalalan.com
  • Türkiye
  • Balıkesir’de yaşayan bir vatandaş Edremit Belediyesine 7.2 şiddetinde deprem olacağını yazdı!

Balıkesir’de yaşayan bir vatandaş Edremit Belediyesine 7.2 şiddetinde deprem olacağını yazdı!

Balıkesir'de yaşayan 63 yaşındaki vatandaş 17 Ağustos 1999 depremi ve 30 Ekim 2020 Seferihisar İzmir depremlerini de rüyasında gördüğünü söyleyerek rüyasında Balıkesir'de 7.2 şiddetinde deprem olacağını gördüğünü bildirdi.

Balıkesir’de yaşayan 63 yaşındaki vatandaş 17 Ağustos 1999 depremi ve 30 Ekim 2020 Seferihisar İzmir depremlerini de rüyasında gördüğünü belirterek Edremit Belediyesine 7.2 şiddetinde deprem olacağını yazdı. İşte o yazıya ilişkin detaylar…

Vatandaşın Edremit Belediyesine yazdığı dilekçesi

1960 Bitlis doğumlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Her Türk vatandaşının devleti ve milleti ile ilgili her türlü sahip olduğu bilgiler de; devletini ve kurumlarını en üst makamlara varıncaya kadar haberdar etme sorumluluğu ile uyarılmış olduğum önemli bir bilgi ve durumdan bizzat sizleri de haberdar etmek istiyorum…

Şunu söylemeliyim ki 63 yıllık ömrümün içerisinde bulunduğum depremleri Rabbimin ihsanı ve ikrami ile Rüya yolu ile bazı yaşanacaklar konusunda önceden uyarılma sonucu bilgilenmekteyim diyebilirim. Bunlardan 17 Ağustos 1999 Gölcük ve 30 Ekim 2020 Seferihisiar İzmir depremleri aynen bu şekilde Rüya yolu ile bilgim dahiline girdikten sonra; bizzat içerisinde de yaşayarak gerçekleştiğine şahit olmuş idim. Kadere etki hadsizliğine düşmemek düşüncesi ile çok yakın çevremdeki üç beş kişinin dışında kimseleri bu durumdan haberdar etmemiştim. Ancak şimdiki durum konudan bizzat sizleri de haberdar edip bilgilendirme durumu şahsıma tebliğ edilmiştir.

Maalesef ki sizi bilgilendireceğim deprem; Bizzat içinde yaşamış olduğum bölge olan; Balıkesir ili Edremit ilçesi Altınoluk Beldesi merkezli 7.2 şiddetinde Balıkesir Bursa ve Bilecik’e kadar yıkıma yol açacak olan bir depremdir.

Depremin tarihi 22 Temmuz 2023 saati ise sabah 10:11’dir

Rüya yolu ile önceki görmüş olduğum depremlerin gerçekleşmiş olması size bu satırları yazma cesaretini göstermeme sebeptir.

Haşa gaybı bilmek gibi bir iddiam hiçbir aman olamaz; gaybı bilmek sadece Yüce Allah (c.c.)’a mahsustur. Ancak Rüya-i Salih’a da bizim kültürümüzde itibar edilen bir olgudur. Bu sebeple bütün bildiriklerimi detaylarıyla sizlerin takdirlerinize aktarmak isterim. Zira söz konusu olan; enkaz altında kalabilecek veya can verebilecek insanlarımız için önlem alınmasıdır. Aksi halde onbinlerce hatta yüzbinlerce insanın hayatı söz konusu olduğu da açıktır. Ve bu depremin gerçekleşmesi konusunda da önceki yaşadıklarıma istinaden hiçbir kuşkum yoktur.

İşte yazılan o dilekçe…

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tarım ve Orman Bakanlığı Tayvan’a ihraç edilen yumurtalar hakkında açıklama yaptı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.