a

Spotify 2023 abonelik ücretleri ne kadar?

Spotify 2023 abonelik ücretleri ne kadar? Spotify Abonelik Paketleri neler? En uygun Spotify abonelik paketi nedir? İşte detaylar..

Dünyanın en büyük müzik dinleme uygulaması olan Spotify abonelik ücretleri 2023’de ne kadar? sorusu en çok arananlardan birisi. Bu yazımız içerisinde Spotify’ın sunmuş olduğu paketlerin detayları ve 2023 yılına ait güncel abonelik ücretlerinden söz edeceğiz.

Spotify abonelik ücretleri

Spotify’da 4 farklı abonelik türü mevcuttur. Bunlar Bireysel Abonelik Paketi, Duo Abonelik Paketi, Aile Abonelik Paketi ve Öğrenci Abonelik Paketidir. İşte aboneliklere ilişkin detaylar ve ücretleri…

Bireysel Abonelik Paketi: Paket ücreti aylık 39,99 TL’dir. Paket dahilinde reklamsız olarak her yerde hatta çevrimdışı bile müzik dinleyebilirsiniz. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir.

Duo Abonelik Paketi: Bu paket ile aynı çatı altında yaşayan çiftler için idealdir. Aynı anda 2 kişi Spotify Premium’a sahip olabilmektedir. Ücreti aylık 54,99 TL’dir. Paket dahilinde reklamsız olarak her yerde hatta çevrimdışı bile müzik dinleyebilirsiniz. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir.

Aile Abonelik Paketi: Bu paket ile aynı çatı altında yaşayan aile üyeleri için 6 ayrı Premium hesabı bulunmaktadır. Paket ücreti 64,99 TL’dir. Paket dahilinde reklamsız olarak her yerde hatta çevrimdışı bile müzik dinleyebilirsiniz. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir.

Öğrenci Abonelik Paketi: Paket ücreti 21,99 TL oldu. Bu paketten üniversite öğrencileri yararlanabilmektedir. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir. Teklif, yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler için geçerlidir.

Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak Spotify sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Spotify abonelik ücretlerine zam geldi

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.