a

Netflix abonelik ücretleri 2023’de ne kadar?

Netflix abonelik ücretleri 2023 yılında ne kadar? İşte konuya ilişkin detaylar...

Dünyanın en büyük dizi ve film izleme platformu olan Netflix abonelik ücretleri 2023’de ne kadar? sorusu internette en çok arananlardan birisi. Bu yazımız içerisinde Netflix’in sunmuş olduğu paketlerin detayları ve 2023 yılına ait güncel abonelik ücretlerinden bahsedeceğiz.

3 farklı abonelik seçeneği

Netflix’in sisteminde şu an 3 farklı abonelik seçeneği bulunmaktadır. Bunlar Temel Plan, Standart Plan  ve Özel Plan şeklindedir.

Temel Plan nedir?

Temel Plan kapsamında en uygun olarak Netflix aboneliğine sahip olabilirsiniz. Bu planın aylık abonelik ücreti 63,99 TL’dir.

Çözünürlüğü 720p (HD) olarak desteklemektedir. Video kalitesi “iyi” olarak adlandırılmaktadır. Televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tablet cihazlarını destekler.

Standart Plan nedir?

Standart Plan orta fiyatlı abonelik çeşididir. Bu plan ücreti aylık 97,99 TL’dir.

Çözünürlüğü 1080p (Tam HD) olarak destekler. Video kalitesi “Daha iyi” olarak adlandırılmaktadır. Televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tablet cihazlarını destekler.

Özel Plan nedir?

Özel Plan ile Netflix‘i en kaliteli formatta izleyebilirsiniz. Aylık ücreti 130,99 TL’dir.

Çözünürlüğü 4K (Ultra HD) + HDR’dir. Video kalitesi “En yüksek” olarak adlandırılmaktadır. Diğer planlarda da olduğu gibi Televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tablet cihazlarını destekler.

Özetlemek gerekirse;

Temel Plan: 63,99 TL

Standart Plan: 97,99 TL

Özel Plan: 130,99 TL

Netflix abonelik sayısı

2023 yılı Nisan itibari ile Netflix dünya genelinde 232 milyon ücretli aboneye sahiptir.

Netflix abonelik ücretleri 2023’de ne kadar? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz Netflix kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız memnun musunuz? Yorumlarda buluşalım.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Intel’den İsrail’e 25 milyar dolar yatırım

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.