a

Spotify abonelik ücretlerine zam geldi

Dolar kurunun yükselmesi beraberinde zamları getiriyor. Gündelik hayatımızda marketlerde, AVM’lerde kısacası gittiğimiz her yerde zamlanmış ürünleri görüyoruz. Bu sefer lider müzik dinleme uygulaması olan Spotify abonelik ücretlerine zam geldi. İşte konuya ilişkin detaylar…

Spotify abonelik ücretleri

Bireysel Abonelik Paketi: Paket ücreti aylık  29,99 TL’den, 39,99 TL oldu. Paket dahilinde reklamsız olarak her yerde hatta çevrimdışı bile müzik dinleyebilirsiniz. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir.

Duo Abonelik Paketi: Bu paket ile aynı çatı altında yaşayan çiftler için idealdir. Aynı anda 2 kişi Spotify Premium’a sahip olabileceksiniz. Ücreti aylık 39,99 TL’den, 54,99 TL’ye yükseldi. Paket dahilinde reklamsız olarak her yerde hatta çevrimdışı bile müzik dinleyebilirsiniz. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir.

Aile Abonelik Paketi: Bu paket ile aynı çatı altında yaşayan aile üyeleri için 6 ayrı Premium hesabı bulunmaktadır. Paket ücreti 49.99 TL’den, 64,99 TL oldu. Paket dahilinde reklamsız olarak her yerde hatta çevrimdışı bile müzik dinleyebilirsiniz. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir.

Öğrenci Abonelik Paketi: Paket ücreti 14,99 TL’den, 21,99 TL oldu. Bu paketten üniversite öğrencileri yararlanabilmektedir. Şarkıları istediğiniz sırada çalarak keyfini çıkarabilirsiniz. İlk kez abonelik yapacaklara özel de 1 ay ücretsiz kullanım verilmektedir. Teklif, yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler için geçerlidir.

Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak Spotify sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Twitter kuş logosunu değiştirdi, yeni logo X

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.