a

Türkiye Şeker Fabrikaları 1000 Geçici İşçi alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları 1000 Geçici İşçi alıyor! İlan metnine göre Şeker Fabrikalarında Ortaöğretim mezunu kampanya ve mevsimlik işlerde 1 yılda 6 ay çalıştırılmak üzere toplam 1000 Geçici İşçi alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 17 Temmuz. İşte detaylar…

Alımlarda Uygulanacak Usul ve Esaslar

Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesinden 11.07.2023 tarihinden itibaren öğrenilebilecektir

Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini ve sayılarını gösteren tablolar ilişiktedir. İlanen duyurulur.

Türkiye Şeker Fabrikaları 1000 Geçici İşçi alıyor! linki üzerinden ilan detaylarına ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki fotoğraf gözükmüyorsa ilgili linkten fotoğrafa da ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 68 Sözleşmeli Personel Alacak

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.