a

Mark Zuckerberg kafes dövüşü hazırlığına devam ediyor!

Mark Zuckerberg kafes dövüşü hazırlığına son hızla devam ediyor! Elon Musk ufaktan tırsmış olabilir! İşte detaylar...

Mark Zuckerberg kafes dövüşü hazırlığına son hızla devam ediyor! Elon Musk ufaktan tırsmış olabilir! İşte detaylar…

Kafes dövüşü

Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki kafes dövüşü bir yılan hikayesine dönüştü. Hatırlayacağınız üzere dövüşün yapılacağı UFC Başkanı tarafından bildirildi, İtalya hükümeti dövüşe ev sahipliği yapmak istedi, ZuckvsMusk adında oyun çıkartıldı vesaire vesaire. Kısacası taraflar hariç tüm dünya bu kafes dövüşüne hazır olduğunu gösterdi.

İkili arasındaki rekabetin internet ortamında bizlerin gözü önünde gerçekleştiği de ayrı bir gerçek. Elon Musk, Twitter üzerinde çeşitli yenilikler yaparak kullanıcıları tam bıktırdığı dönemde Mark “Threads” adında yeni bir uygulama çıkararak 4 günde 100 milyon kullanıcıya ulaştı. Bunu gören Elon Musk durur mu, internetten Zuckerberg’e “gavat” diye hakaret etti.

Zuckerberg sessizce çalışmaları sürdürüyor

Sosyal medyanın yüzde 80’ine tek başına sahip olan Meta şirketinin sahibi Zuckerberg sessizce çalışmalarını sürdürüyor. Elon Musk’ın attığı oltaların birçoğunu görmezden gelerek cevap vermeye ihtiyaç duymuyor. Fakat kafes dövüşüne ben hazırım mesajını da vermeyi ihmal etmiyor.

İşte bu da onlardan birisi; Instagram üzerinden Zuckerberg UFC dövüşçüleri ile bir fotoğraf paylaştı.

Siz ne düşünüyorsunuz sizce bu fotoğraf Elon Musk’a ben hazırım mesajını veriyor olabilir mi? Yorumlarda buluşalım!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tiktok’ta ölümcül akım! 4 kişi hayatını kaybetti

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.