a

Elon Musk ve Mark Zuckerberg için İtalya devrede!

Dünyanın en zengin insanları olan teknolojinin dahi çocukları Elon Musk ve Mark Zuckerberg adım adım kafes dövüşüne doğru gidiyorlar. İşte yeni bir gelişme...

Dünyanın en zengin insanları olan teknolojinin dahi çocukları Elon Musk ve Mark Zuckerberg adım adım kafes dövüşüne doğru gidiyorlar. Hatırlayacaksınız ki; Elon Musk, Mark Zuckerberg’ı kafes dövüşüne davet etmiş, Mark da “konum at” diyerek bu teklifi kabul etmişti. Sonra ise UFC Başkanı tarafların çok ciddi olduğunu söyleyip bilet fiyatlarını dahi bildirmişti. Şimdi de Elon Musk ve Mark Zuckerberg için İtalya devrede! İşte detaylar…

İtalya devreye girdi

İtalya hükümeti Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki dövüşün Kolezyumda yapılmasını teklif etti.

UFC Başkanı bilet fiyatlarını bildirmişti

Ultimate Fighting Championship Başkanı Dana White açıklamasında; Elon Musk ve Zuckerburg’ın ölümüne ciddi olduklarını ifade ederek,  kafes dövüşünü TV’den izlemenin ücretinin 100 dolar olacağını söylemişti. Detaylar için buraya tıklayın.

Zuck ve Musk adında bir oyun yapıldı

Konu dünyanın en zengin insanları arasındaki dövüş olunca yer yerinden oynuyor. Geçtiğimiz günlerde de ZuckvsMusk adında web tabanlı bir oyun yapılmıştı. Onun detaylarına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi İtalya konusuna tekrar dönelim.

Modern gladyatörler gibi

Edinilen bilgilere göre Elon ve Mark’ın modern gladyatörler gibi kolezyumda dövüşmelerini teklif etti. İtalya Kültür Bakanı kafes dövüşünnü dünyanın yedi harikasından biri olan Kolezyumda yapılması için Mark Zuckerberg’e ulaştığı ve tarafların bu teklife sıcak olduğu belirtildi.

Dövüşün akıbeti belirsiz

Dövüşünün yapılıp yapılmayacağı belirsizliğini koruyor. Elon Musk’ın annesi oğlunun zarar görmemesi için dövüşün iptal ettiğini belirtti.

Elon Musk ve Mark Zuckerberg için İtalya devrede! başlıklı yazımızı okudunuz. Konu hakkında diyecekleriniz varsa yorumlarda buluşalım!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yunan turist Ayasofya Camiinin önünde Yunan bayrağı ile poz verdi 

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.