a

Twitter hesabından mobil uygulamada nasıl çıkış yapılır?

Twitter'da birden fazla hesabınız mı var? Var olan hesaplarınızı kullanmıyor musunuz? Peki Twitter hesabından mobil uygulamada nasıl çıkış yapılır biliyor musunuz?

Twitter’da birden fazla hesabınız mı var? Var olan hesaplarınızı kullanmıyor musunuz? Peki Twitter hesabından mobil uygulamada nasıl çıkış yapılır biliyor musunuz? İşte biraz karışık olan bu durumu detaylı olarak açıklıyoruz. İşte detaylar…

Twitter hesabından nasıl çıkış yapılır?

Twitter’da birden fazla hesabınız olabilir. Mobil uygulamada hesaplar arasında geçiş yaparken kullanmadığınız o hesapları görüyor olabilirsiniz. İşte Twitter hesabından nasıl çıkış yapılacağına ilişkin detaylar…

  1. Twitter mobil uygulamasında sol üst kısmında bulunan profil fotoğrafının üstüne tıklayın.
  2. Karşınızda açılacak olan menüde en alt kısımda bulunan Ayarlar & Destek seçeneğini ve Ayarlar ve gizlilik seçeneğini seçin.
  3. Seçimi tamamladığınızda Ayarlar bölümü karşınızda olacak. Burada en üstte bulunan “Hesabın” seçeneğini seçebilirsiniz.
  4. “Hesabın” bölümü açıldığında bu ekrandan şifre değiştirme, hesabı devre dışı bırak, veri arşivlerini indirme gibi seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda yine uygulama üzerinden hesaptan çıkış yapma işlemini buradan tamamlayacağız.
  5. En üstte bulunan “Hesap bilgileri” seçeneğini seçin. Bu kısımda da kullanıcı adı, telefon, e-posta, ülke değişimi gibi seçenekler bulunup en alt kısımda ise “Çıkış Yap” seçeneği bulunmaktadır.
  6. Çıkış Yap seçeneğini seçtikten sonra ise mobil uygulama üzerinden çıkış işlemi tamamlanacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Instagram ne dinliyorum özelliği nasıl yapılır?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.