a

4 büyüklerin forma fiyatları ne kadar?

Türkiye'de en yüksek taraftar kitlesi bulunan ve en çok şampiyon olan 4 büyüklerin forma fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Türkiye’de en yüksek taraftar kitlesi bulunan ve en çok şampiyon olan 4 büyüklerin forma fiyatları ne kadar? Resmi siteleri üzerinden yapılan güncel kontroller neticesinde haberi derledik. İşte detaylar…

Galatasaray’ın sitesini inceleyelim

Son şampiyon Galatasaray’ın resmi sitesi üzerinden forma fiyatlarının kontrolleri yaptığımızda en yüksek fiyatlı ürünün 3 bin 499 TL 90 kuruş olduğunu gördük. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de siz de fiyatları görebilirsiniz.

En düşük forma fiyatının ise 799,90 TL olduğunu gördük. Ortalama fiyatlar ise 1499,90 TL civarında bulunmaktadır.

Galatasaray’ın resmi satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda değişiklikler güncellemeler meydana gelebilir.

Fenerbahçe’nin sitesini inceleyelim

Fenerbahçenin resmi satış sitesinde en yüksek forma fiyatını 1429 TL olarak gördük. Kaleci kazakları 1499 TL’den satışa sunulmuş.

En düşük forma fiyatının 559 TL olduğunu ve ortalama forma fiyatlarının ise 1400 TL civarında olduğunu keşfettik.

Fenerbahçe‘nin resmi satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda değişiklikler güncellemeler meydana gelebilir.

Beşiktaş’ın sitesini inceleyelim

Beşiktaş’ın sitesinde forma başlığı altında 3 farklı ürün gözüküyor. Forma fiyatlarının 1399 TL olarak bulunuyor.

Beşiktaş’ın resmi satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda değişiklikler güncellemeler meydana gelebilir.

Trabzonspor sitesini inceleyelim

Trabzonspor sitesi üzerinde ne pahalı formanın 967 TL olduğunu, kalemi formasının ise 1161 TL olduğunu gördük.

En düşük forma fiyatlarının ise 600 TL civarlarında olduğu, ortalama fiyatların ise 600-800 TL arasında olduğunu gördük.

Trabzonspor resmi satış sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fiyatlarda değişiklikler güncellemeler meydana gelebilir.

4 büyüklerin forma fiyatları ne kadar? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz fiyatlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Fenerbahçe İsmail Kartal ile anlaşmaya vardı!

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.