a

İSU Kabaoğlu’nda Altyapı Çalışmalarını Tamamladı, Su Verildi

HAYVAN YAŞAM ALANI İÇİN ALTYAPI ÇALIŞMALARI HEMEN BAŞLADI

İSU Genel Müdürlüğü’nün 2023 yılı Ağustos ayı itibariyle ihalesi gerçekleştirilen ve ihale sürecinin ardından gerekli izinlerin alınmasıyla çalışmaların başladığı Hayvan Yaşam Alanı’na su sağlayacak olan içme suyu hattı çalışmaları tamamlandı. Kabaoğlu Mahallesi’nde tamamlanan çalışmalarda toplamda 3 bin 818 metre uzunluğunda içme suyu hattı ile 250 kişilik foseptik yapıldı.

3 BİN 818 METRE YENİ İÇME SUYU HATTI VE 250 KİŞİLİK FOSEPTİK YAPILDI Kocaeli’de yaptığı altyapı yatırımları ile kullanım ömrünü doldurmuş olan hatları yenileyen İSU Genel Müdürlüğü, aynı zamanda yeni yerleşim alanı ve sosyal alanların altyapı hatlarını inşa ediyor. İSU, yapılan çalışmalar kapsamında İzmit Kabaoğlu Mahallesi’ne yapılacak olan Hayvan Yaşam Alanı’nda; 160 mm çapında PVC borularla 1.791 metre, 110 mm çapında PVC borularla da 2 bin 27 metre uzunluğunda içme suyu hattı ile toplamda 3 bin 818 metre uzunluğunda yeni içme suyu hattı çalışmalarını tamamlayarak bölgeye su vermeye başladı. Ayrıca, bölgede atık suların toplanabilmesi amacıyla 250 kişilik foseptik inşa çalışması da tamamlandı.

İSU, KALİTELİ ALTYAPI KESİNTİSİZ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYOR
Şehrin her karışında çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, sağlıklı altyapıyı şehrin her noktasına ulaştırarak vatandaşların kaliteli ve kesintisiz hizmet alması için durmaksızın çalışıyor.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Deniz Yücel’den Başkan Mutlu’ya tebrik ziyareti

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.